Співпраця з дизайнерами

Співпрацюємо з дизайнерами для реалізації проектів
Дизайн: Boho Studio
Об'єкт: Квартира 86 м2, м.Київ. 2018
Комплексне оснащення меблями в співпраці з дизайн-лабораторією Boho Studio. Даний проект є яскравим прикладом того, як можна за відносно невеликий бюджет втілити сміливі дизайнерські рішення, врахувати побажання клієнтів і створити затишну і стильну квартиру для молодої пари. Нашою майстернею було виготовлено: амбарні двері, тумби, стіл, металевий стелаж, комод, гардероб, декоративні панелі. Матеріали: шпонована фанера, МДФ, ДСП, метал, дзеркало.
Архітектор: Альона Юдіна
Об'єкт: квартира 200 м2, м.Київ. 2017
"Квартира з деревами" - проект архітекторки Альони Юдіної, в якому їй вдалося наповнити простір квартири в центрі Києва затишком і теплотою, гармонійно і тонко поєднавши натуральні матеріали, такі як дерево, метал, камінь, скло. Дана робота була неодноразово відзначена профільними вітчизняними виданнями в сфері дизайну інтер'єру та архітектури. Нашою майстернею було виготовлено: сходи, обшивку вікон, внутрішні перегородки, двері, підвіконня. Матеріали: дуб, шпонована фанера, метал, скло.
Дизайн: AVG Group
Об'єкт: Офіс GT 989 м2, м.Київ. 2017
Комплексне виготовлення меблів і декору по проекту AVG Group для групи компаній, що займається трейдингом і транзитом зріджених природніх газів. Проект відзначено міжнародним онлайн-виданням ARCHIDUST за креативність і якісне втілення дизайн проекту. Нашою майстернею було виготовлено: декоративна обшивка вікон, меблі для їдальні, кухня, робочі стелажі, шафи в кабінет керівника, гардеробні. Матеріали: ясінь, шпонована фанера, метал, МДФ, ДСП, штучний камінь.